Топ 5 незвичайних пам’ятників

Топ 5 незвичайних пам’ятників #1

Надмогильний камінь - це символ пам’яті й спосіб увічнення рідних. Щоразу, обираючи якісь елементи ми намагаємося пригадати, що ж найбільше дотичне до людини, до її вподобань. І важливо дібрати саме такі елементи, які б не тільки передавали ті чи інші характеристики, а й справді дозволили зрозуміти оточенню, що ж за людина ховається за тим постаментом.

Тому компанія Спокій виділила топ 5 надгробних пам’ятників, які вже увійшли в історію. В статті дібрано пам’ятники, за якими ось уже цілими століттями ми можемо бачити історію людей, їхні вподобання, захоплення й маленькі частинки життя. Ці скульптури передають епоху століть, говорять до нас з минулого. Їхня історія може бути трагічною чи ж захопливою, зрештою, бувають й веселі пам’ятники.

Тож почнімо розглядати ці ексклюзивні пам’ятники окремо:

№1

Це пам’ятник маленького хлопчика, який більшу частину життя провів на інвалідному візку. А тепер, звільнившись від свого тягаря, він, немов, злітає на небо.

№2

В XXI столітті в Нідерландах було заборонено ховати людей різних віросповідань. Тому, Дж. В. Ц. ван Горкум й леді Дж. В. Ц. Х. ван Аефферден були поховані окремо. Чоловік помер у 1880 році, а його дружина через вісім років.

Закохані не могли піти у вічний сон разом. Тому жінка побажала, щоб її поховали біля стіни католицького кладовища, поближче до свого чоловіка.

№3

Джек Кровел був власником заводу прищіпок в Сполучених Штатах Америки. Його пам’ятник зображений у формі продукту свого виробництва. Але спочатку в Джека була ідея вставити в прищіпку справжню пружину, щоб дітям не було сумно й вони могли бавитися в нього на могилі.

№4

Ось ще один унікальний та зовсім не сумний пам’ятник. Пол ДЖ. Лінд був фаном футболу покеру й, напевно очевидно, що мозаїки. Таким його й запам’ятали близькі. Тому після смерті брат та син Пола потрудилися й поставили унікальний надмогильник для свого рідного, й таким чином розповіли маленьку частинку його життя.

№5

Остання могила в топі належить маленькій Дороті Харві. Дівчинка дуже любила ляльок. І тому, її прах поставили у витончений ляльковий будиночок. Дитина померла в 1931 році від кіру. Оскільки тогочасні лікарі ще погано боролися з цією хворобою, тіло було спалене на кладовищі Хоуп Хілл.

як ми працюєм

як ми працюєм #1
як ми працюєм #2
як ми працюєм #3
як ми працюєм #4
як ми працюєм #5
як ми працюєм #6
як ми працюєм #7
  • 1Зателефонуйте нам або прийдіть до торгової точки
  • 2Проконсультуйтесь та виберіть виріб
  • 3Підпишіть договір
  • 4Внесіть завдаток
  • 5Очікуйте виготовлення памятника
  • 6Встановлення памятника
  • 7Оплатіть залишок