Останні слова відомих людей

Останні слова відомих людей #1

Всі колись із нею зустрінуться. Мабуть, бути повністю готовим до смерті неможливо. Що сказати? Яким мають бути останні слова? Прощення? Молитва? Настанови? Лишається тільки останній шанс на імпровізацію. Як попрощались з цим світом відомі люди читайте далі. Це цікаво.

У кімнаті, якій помирав Оскар Уайльд висіли шпалери, які йому зовсім не подобались. І він не змовчав: «Вбивча забарвлення! Одному з нас доведеться звідси піти». Пішов Оскар.

Російська імператриця Єлизавета Петрівна за хвилину до смерті дуже налякала лікарів. Вона здивовано піднялася і сердито запиталась: «Я що, все ще жива? !». Але після цих слів ситуація кардинально змінилась.

Американський драматург Юджин О’ніл: «Я так і знав! Я так і знав! Народився в готелі і, чорт забирай, вмираю в готелі».

Американський прозаїк і драматург Вільям Сароян до останнього надіявся на краще: «Кожному призначено померти, але я завжди думав, що для мене зроблять виняток. І що? ». Не зробили.

Знаменитий англійський хірург Джозеф Грін з лікарської звичкою міряв свій пульс. «Пульс зник», – сказав він.

Англійський письменник і критик Літтон Стрейчи: «Якщо це і є смерть, то я від неї не в захваті».

Че Гевара перед тим, як болівійський солдат вистрілив у нього, сказав: «Я знаю, що ти прийшов мене вбити. Стріляй, боягузе, ти всього лиш вб’єш людину»

Крістін Чаббак, телеведуча пішла з життя в прямому ефірі. У випуску новин сталась якась технічна затримка і сюжет про стрільбу в ресторані не змогли показати вчасно. Крістін не розгубилась, витягла револьвер і сказала: «Я підтримую політику телекомпанії  Channel 40’s: показувати інформацію про свіжі смерті у найяскравіших кольорах, саме тому ви станете першими, хто побачить спробую суїциду». І вистрілила собі в скроню.

Гамфрі Богарт, відомий голлівудський актор, перед смертю зібрав свою сім’ю і задумливо сказав: «Я б ніколи не проміняв віскі на мартіні».

Альфред  Ейнштейн вважав: «Це нецікаво штучно продовжувати життя. Своє завдання на Землі я виконав, час вийшов. Зроблю це елегантно». Як сказав, так і зробив.

Антон Чермак, чеський емігрант, що був довгий період мером Чікаго був вбитий в Маямі, саме коли потискав руку президенту Рузвельту. З останніх слів Чермак вимовив:  «Як добре, що вцілили в мене, а не у вас, пане президенте!

Відомий Леонардо Да Вінчі навіть перед смертю дуже критично ставився до того, що робив, саме тому його останніми словами були: « Я образив Бога і людство, тому що моя робота не була настільки якісною, як могла б!». Проте зараз людство, мабуть, посперечалося б із творцем «Мони Лізи» та «Таємної Вечері».

Шпигунка-танцівниця Мата Харі, коли на неї цілились солдати не розгубилась, надіслала повітряний поцілунок і впевнено сказала: «Я готова, хлопчики».

Англійський письменник-прозаїк Соммерсет Моем зробив висновок: «Помирати – нудна і безрадісна справа. Моя вам порада – ніколи цим не займайтеся».

як ми працюєм

як ми працюєм #1
як ми працюєм #2
як ми працюєм #3
як ми працюєм #4
як ми працюєм #5
як ми працюєм #6
як ми працюєм #7
  • 1Зателефонуйте нам або прийдіть до торгової точки
  • 2Проконсультуйтесь та виберіть виріб
  • 3Підпишіть договір
  • 4Внесіть завдаток
  • 5Очікуйте виготовлення памятника
  • 6Встановлення памятника
  • 7Оплатіть залишок