Надгробок - символ пам’яті

Надгробок - символ пам’яті #1

Надмогильний пам’ятник – не просто красива скульптура. Компанія «Спокій» займалася вивченням питання тенденцій пам’ятників й увібрала в себе найкращі риси світових зразків. Важливо розуміти, який символізм він в собі несе і що це за традиція. Споконвіків різні народи світу по-своєму шанували смерть. Хтось веселився на похоронах, хтось ще довго оплакував.

Важливо пам’ятати, що надмогильний пам’ятник, немов мистецтво: він такий же символічний і такий же вічний. Тому, обираючи пам’ятник, ви мусите ретельно придивитися, що ж він буде символізувати, і чи саме таку пам'ять мріяла про себе залишити людина. Наш ресурс «Спокій» допоможе вам зрозуміти як же правильно дібрати влучні символи, матеріали й слова. Насамперед, важливо добре подумати, що любив покійний, які традиції він шанував, які ритуали поважав.

В українській традиції немає якогось одного зразка пам’ятників. Наша культура багатогранна й досить ліберальна, тому вона дозволяє по-різному вшановувати своїх близьких. В цьому випадку варто було б прислухатися до власного серця, подумати про померлого, згадати його улюблені фрази, вірші, згадати його улюблені квіти чи дерева, місця, де він любив бувати. Важливо пригадати кожну дрібницю, а тоді вже увічнювати це на могилі.

Українські кладовища дозволяють ставити надгробки різної величини й форми, з орнаментом чи без, з хрестами, статуетками. Тут повна свобода вибору. Коли, наприклад, у США зазвичай ставлять невеликі стели з іменем, а на деяких цвинтарях можна встановлювати пам’ятники лише одного розміру й кольору.

Звісно ж, перед смертю ми всі рівні і можна обрати і будь-який надмогильний камінь, нічого не обдумуючи, але чи це буде шаною? В компанії «Спокій» пам’ятники несуть в собі особливий символізм. Ми ретельно ставимося до індивідуальності кожного клієнта. Ви можете оздобити могилу свого рідного статуетками, підсвічниками, вазами, колонами, випуклими формами, асиметричними фігурами й орнаментом. Також Пам’ятники «Спокій» довговічні, а це, одне з найважливіших, адже ваша пам'ять буде жити віками.

як ми працюєм

як ми працюєм #1
як ми працюєм #2
як ми працюєм #3
як ми працюєм #4
як ми працюєм #5
як ми працюєм #6
як ми працюєм #7
  • 1Зателефонуйте нам або прийдіть до торгової точки
  • 2Проконсультуйтесь та виберіть виріб
  • 3Підпишіть договір
  • 4Внесіть завдаток
  • 5Очікуйте виготовлення памятника
  • 6Встановлення памятника
  • 7Оплатіть залишок