Матеріали, з яких виготовляють надмогильні пам'ятники

Матеріали, з яких виготовляють надмогильні пам'ятники #1

У Львові та Львівській області найпоширенішими матеріалами, з яких виготовляють надмогильні пам’ятники є габро, граніт, базальт та мармурова крихта.

Основними критеріями, якими керуються люди, при виборі матеріалу пам’ятника є ціна, довговічність, зовнішній вигляд.

Габро та граніт у Львові та на теренах Львівщини є найпоширенішим матеріалом для виготовлення надмогильних пам’ятників, гробниць, підвіконників, камінів, сходів тощо. І це не дивно, бо саме граніт, яким багата наша Земля, має широкий асортимент кольорів, добре піддається обробці, є довговічним та повністю відповідає нашим кліматичним умовам. Єдиним його недоліком є вага. Тому при монтажі гранітних пам’ятників чи інших виробів з граніту потрібно використовувати тільки якісні клейкі матеріали.  

Мабуть, тому габро та граніт є недешевими будівельним матеріалом. Проте, не зважаючи на це, граніт завжди був і є одним з найпоширеніших матеріалів для будівництва та увіковічення пам’яті людства.

Базальт — найпоширеніша гірська порода та основна порода дна океану. Звичайно, темно-сірого кольору, але може бути зеленим, коричневим або чорним. В Україні базальт поширений у Рівненській, Закарпатській та Донецькій областях. При виготовлені  пам’ятників у Львові використовують базальт, який добувають на Рівненщині. Він чорного кольору, має однорідну структуру, що дозволяє створити якісне та контрастне зображення. Незважаючи на трохи меншу ціну, базальт є менш популярним за габро на Львівщині і більше використовується для виробництва плитки, товщиною до 3 см та бруківки. А базальтову плитку частіше використовують для  пам’ятників з мармурової крихти

Пам’ятники з крихти у Львові та області трапляються дуже часто. Це зумовлено найнижчою ціною такого виробу. Завдяки новітнім технологіям, німецьким барвникам та добавкам до бетону, наші пам’ятники з мармурової крихти (крошки) посідають лідируючі позиції на ринку Львова та області. Ми змогли досягнути насиченого кольору, який з роками не вигоряє. Якщо Вам потрібен дешевий пам’ятник, який при цьому є якісним та довговічним — звертайтеся до нас.

 

як ми працюєм

як ми працюєм #1
як ми працюєм #2
як ми працюєм #3
як ми працюєм #4
як ми працюєм #5
як ми працюєм #6
як ми працюєм #7
  • 1Зателефонуйте нам або прийдіть до торгової точки
  • 2Проконсультуйтесь та виберіть виріб
  • 3Підпишіть договір
  • 4Внесіть завдаток
  • 5Очікуйте виготовлення памятника
  • 6Встановлення памятника
  • 7Оплатіть залишок