Куди потрапляють домашні тваринки після смерті?

Куди потрапляють домашні тваринки після смерті? #1

Наші домашні улюбленці за роки свого перебування у хаті стають членами сім`ї. Люди їх дуже люблять та прив`язуються до них. Тому, ясна річ, смерть собаки, кішки чи хомяка є великою втратою для родини. Якою ж є посмертна доля звіряток?

Це залежить від того, в яких краях вони жили й померли. Десь померлих звіряток заморожують, десь кремують, десь ховають з почестями, а десь просто викидаю на смітник.

Звичай ховати прах домашніх тварин виник ще у Давньому Єгипті. Там з`явились гробниці та кладовища священних тварин. Кішок, крокодилів та баранів, що жили при храмах, бальзамували і ховали в спеціальних пірамідках.

В кінці XIX ст. бізнес на таких людських втратах започаткував Семюель Джонсон, ветеринар з Нью-Йорка. Він створив кладовище домашніх тварин, де зараз спочиває більше 75 тисяч звірів, причому не тільки собачки і кішечки, а й кролики, змії, тарантули, черепахи, рибки і навіть леви. Також тут поховано близько 700 власників цих тваринок. Це місце визнано найбільшим кладовищем домашніх тварин та внесено у Національний реєстр історичних місць у США. Тут є можливість підібрати надгробок, урну, труну і навіть похоронний костюм для покійного улюбленця. Наприклад, поховати метелика коштує 35 доларів, а найдорожчий пам'ятник – приблизно  1000 доларів.

У США є й дорожчі кладовище для тварин, наприклад, місце на кладовищі у Лос-Анджелесі обійдеться від 430 до 2800 доларів. Там поховані улюбленці Чарлі Чапліна, Стівена Спілберга та інших знаменитостей.
Деякі власники померлих чотирилапих друзів настільки не хочуть розлучатись з тваринами, що заморожують їх. Є спеціальні контори, які надають такі послуги: покійного на кілька тижнів поміщують у спеціальний контейнер, який забирає всю рідину із тіла, це не дасть йому розкладатись. Після цього "холодна" тварина зможе пролежати на дивані ще кілька років. Така розрада може обійтись у 1000 доларів.
Іншим більш вишуканим варіантом не прощатися із улюбленцем є створення з його останків коштовного каменя. Уже у США є фірми, що таким займаються. Цей процес триває 25 тижнів, вкінці на червоний, блакитний чи золотий камінчик наносять зображення дорогої тваринки.

У японців дуже шанобливе ставлення до пам`яті про померлих тварин. Тільки у Токіо є 7 спеціалізованих кладовищ, поблизу буддійських храмів. Там у спеціальних нішах можна побачити урни з прахом тварин, прикрашені лотосами, а поряд з ними – мисочки з водою і кормом, улюблені іграшки.

В Китаї похованням домашніх тварин практично не переймаються. Такі послуги є, вони коштують близько 80 євро. Для китайців це великі гроші, тому похорон тварини це вкрай рідкісне явище там. Більшість чотирилапих покійників просто викидають на смітник.

У Бразилії можна замовити поминальну молитву для улюбленої тваринки і поховати її під спів ченців ордена Святого Франциска (саме його вважають покровителем звірів). Оплата такого похорону більша в 4 рази, ніж мінімальна зарплата у Бразилії.

У ПАР ритуальні послуги для домашніх тварин з'явилися недавно. Тут можливий навіть виїзд до клієнта, при потребі евтаназія тварини. Потім траурна процесія відправляється в крематорій, де господар після кремації отримує урну з прахом свого улюбленця. З горем втрати допомагають впоратися присутні тут же психологи. Далі урна відправляється або на кладовище для тварин, або в "стіну пам'яті". Місце там коштує 80 євро.

Поки засмучені власники померлих тварин думають, як краще вшанувати пам`ять домашнього улюбленця, українцям не залишається нічого іншого, як поховати свою Мурку чи Рекса на задньому дворі власного будинку. Що, насправді, не є дуже безпечно. Адже після поховання останки виділяють трупну отруту, яка є небезпечною.

як ми працюєм

як ми працюєм #1
як ми працюєм #2
як ми працюєм #3
як ми працюєм #4
як ми працюєм #5
як ми працюєм #6
як ми працюєм #7
  • 1Зателефонуйте нам або прийдіть до торгової точки
  • 2Проконсультуйтесь та виберіть виріб
  • 3Підпишіть договір
  • 4Внесіть завдаток
  • 5Очікуйте виготовлення памятника
  • 6Встановлення памятника
  • 7Оплатіть залишок