Як обрати компанію з виготовлення пам’ятників

Як обрати компанію з виготовлення пам’ятників #1

"Гранітні пам'ятники Львів”, "пам'ятники гранітні Львів ціни”, "замовити пам'ятник Львів”— це те, що люди вводять в пошуковики, щоб знайти компанію, яка виготовляє пам’ятники у Львові. Кожен хоче підібрати вишуканий та якісний пам’ятник, який стоятиме довгі роки, при цьому не переплатити за нього.

  Ось Вам кілька порад, як вибрати на найкраще:

  • Не всі магазини, які продають пам’ятники у Львові є їх виробниками. Тому перш ніж обирати продавця, потрібно відсіяти посередників. Ціни у посередників зазвичай є вищі, ніж у виробників. А якщо ціни нижчі, то це причина задуматись над якістю їх виробів.

  • Перш ніж замовити пам’ятник, перевірте чи є в компанії-замовника всі потрібні документи на роботу. Обов'язково оформіть угоду, де буде вказано інформацію про ваше замовлення та прописані гарантійні зобов'язання. Цим ви вбережете себе від шахраїв.
  • Існує дуже багато видів гранітів і габро. Навіть камінь з одного кар'єру відрізняється структурою, інтенсивністю кольору, може містити або не містити тріщини.  Тому пам’ятник, виготовлений, на перший погляд, з одного і того ж граніту може виглядати зовсім по-різному. Ціна на граніт одного виду може різнитися в залежності від наявності чи відсутності в ньому тріщин, від насиченості кольору, від однорідності його структури. Тому важливо при виборі виробника бачити пам’ятник не на малюнку, а "вживу”. 
  • Ще одним важливим показником при виборі виробника є якість поліровки граніту. Якісно полірований граніт має насичений колір та блиск, що тримається багато років. На жаль, досягнути ідеальної поліровки надзвичайно складно: потрібне дороге, якісне обладнання, добірні витратні матеріали і головне − володіти потрібними знаннями та досвідом. Тому більшість виробників гранітних виробів використовують спеціальні пасти, які пришвидшують процес роботи і дають бажаний результат на не тривалий час. Проте якщо глянути на через кілька місяців на такий пам’ятник, то можна побачити, що його колір уже потьмянів, поліровка стає матовою і з’являються подряпини, а в гіршому випадку −  тріщини. Тому, якісно полірований граніт виглядає краще і відповідно коштує дорожче.
  • Навіть пам’ятник з якісного граніту може бути зіпсований  через невдалий монтаж. Тому на цей процес теж радимо звернути увагу. Подивіться на кілька уже змонтованих  пам’ятників та оцініть якість їх роботи. Зверніть увагу на шви між плитами, вони повинні бути затерті. Фаски на всіх деталях  пам’ятника мають бути поліровані.

  Гранітні пам’ятники у Львові відрізняються від інших областей України своїми вишуканими формами та блиском. Це тому, що люди готові заплатити більше за дійсно якісний виріб і є фірми, які таку якість можуть забезпечити.

  І найцікавіше те, що у Львові ціни на гранітні пам’ятники високої якості мало відрізняються від цін пам’ятників низької якості. Багато недобросовісних виробників користуються не вмінням людей відрізнити хороший граніт від поганого. Тому важливо не помилитися при виборі виробника та залишитись задоволеним співпрацею, отримавши пам’ятник належної якості за доступною ціною. Адже пам'ятник це покупка на довгий час.

  як ми працюєм

  як ми працюєм #1
  як ми працюєм #2
  як ми працюєм #3
  як ми працюєм #4
  як ми працюєм #5
  як ми працюєм #6
  як ми працюєм #7
  • 1Зателефонуйте нам або прийдіть до торгової точки
  • 2Проконсультуйтесь та виберіть виріб
  • 3Підпишіть договір
  • 4Внесіть завдаток
  • 5Очікуйте виготовлення памятника
  • 6Встановлення памятника
  • 7Оплатіть залишок