Як обрати якісний та недорогий пам’ятник

Як обрати якісний та недорогий пам’ятник #1

У кожній сім’ї настає, на жаль, сумний момент в житті, коли у вічність відходять близькі, рідні, друзі. Зазвичай, щоб увіковічнити пам’ять про близьку дорогу людину, на місці поховання на цвинтарі встановлюють надмогильні пам’ятники. У цей момент перед родиною стає питання: який пам’ятник встановити? Як вибрати? Де замовити? Спробуємо зорієнтувати Вас в основних моментах, на які слід звернути увагу при виборі пам’ятника.

Для того, щоб пам’ятник на цвинтарі виглядав красиво, з роками не втрачав свого вигляду та не міняв форми потрібно:

 • добротний та якісно оброблений матеріал, 
 • стильний та естетичний дизайн,
 • вдало вибране та професійно виконане художнє оформлення,
 • технологічно правильне виконання монтажних робіт, використовуючи при цьому тільки якісні будівельні матеріали.

Кожен з вище згаданих процесів відіграє надзвичайно важливу роль для досягнення основної мети — гарний, стильний та довговічний надгробний пам’ятник.

Коротко опишемо Вам кожен процес.

По-перше, слід чітко визначитись з якого матеріалу буде виріб. У Львові та Львівській області найпоширенішими матеріалами, з яких виготовляють надмогильні пам’ятники є габро, граніт, базальт, мармурова крихта. Габро та граніти є дорожчими та більш якісними матеріалами; базальт трохи дешевший матеріал, але він менш популярний у Львові; пам’ятники з мармурової крихти є найпоширенішим варіантом пам’ятника, що, мабуть, зумовлено найнижчою ціною. 

Багатьом людям, які зіткнулись з вибором  пам’ятника, важко визначитись з його виглядом. Воно й не дивно, адже варіантів пам’ятників у Львові та області дуже багато. Тому ми індивідуально підходимо до побажань кожного клієнта. Крім каталогів готових виробів з граніту та крихти, ми також допомагаємо створити індивідуальний, не схожий на інші, виріб.

Висококваліфіковані спеціалісти компанії "Спокій” можуть виготовити пам’ятник будь-яких форм, виконати замовлення за Вашим дизайном, або спільно з Вами створити щось нове та оригінальне.

Якісно нанесене та правильно підібране художнє оформлення є найважливішим елементом зовнішнього вигляду пам’ятника. Тільки високопрофесійний й талановитий художник зможе перенести на камінь портрет покійного, декор чи інші елементи оздоблення. Правильно підібраний та розміщений шрифт, колір і розмір надписів саме це додає пам’ятнику вишуканості та краси.

Стосовно монтажних робіт, ні в кого немає сумнівів в потребі найбільш якісного їх виконання. У цьому процесі дуже важливо дотримуватись правильної технології, використовувати тільки якісні будівельні матеріали та довірити цю справу відповідальним і професійним людям. Саме такий підхід дозволить зберегти вигляд пам’ятника на довгі роки.

Підсумовуючи вищезгадане, слід зазначити, що потрібно дуже ретельно підходити до вибору виробника, з яким потім мати справу. Для того, щоб  пам’ятник був красивий і милував око на довгі роки, важливо, щоб кожен з цих чотирьох процесів був виконаний на належному рівні.

як ми працюєм

як ми працюєм #1
як ми працюєм #2
як ми працюєм #3
як ми працюєм #4
як ми працюєм #5
як ми працюєм #6
як ми працюєм #7
 • 1Зателефонуйте нам або прийдіть до торгової точки
 • 2Проконсультуйтесь та виберіть виріб
 • 3Підпишіть договір
 • 4Внесіть завдаток
 • 5Очікуйте виготовлення памятника
 • 6Встановлення памятника
 • 7Оплатіть залишок