Гравіювання на пам'ятниках

Гравіювання на пам'ятниках #1

Написи та зображення на пам'ятнику робляться на дуже довгий час. Портрет людина та роки народження й смерті залишаються на століття. Саме тому спосіб гравіювання на плиту найкраще зберігає потрібну інформацію на могилі.

 Дуже важливо вибрати гарний портрет загиблого, той, який будуть бачити його внуки та правнуки, відвідуючи могилу, підібрати найкращі слова на пам'ять, що стануть останнім зверненням до близької людини із цього світу, при бажанні, декорувати пам'ятник по-особливому.

Зараз стало популярно крім стандартної інформації про людину (прізвище та ім'я, дату народження й смерті, епітафії), декорувати плиту різними хрестами, свічками, ангелами та пейзажами. Кожен може обрати щось особливе, підкреслити певні захоплення, риси характеру чи звички померлого. Адже пам'ятник – це те, що лишається після людини на цьому світі надовго.

Оптимальний спосіб не втратити жодної літери, цифри чи знаку з могили – це гравіювати їх на могильну плиту. Гравіювання – це надійний спосіб красиво і надовго розповісти про людину. Особливість будь-якого пам'ятника у тому, що на маленькій площі плити потрібно розмістити якнайбільше інформації про померлого.

Наша команда допоможе розробити дизайн, підібрати шрифти та створити особливі символи, які ми гравіюємо на надмогильну плиту. За допомогою ручного гравіювання ми нанесемо зображення, які будуть довго зберігати свій вигляд та не тьмянітимуть. Проконсультуємо та порадимо що краще обрати, вам залишиться тільки вирішити. Ми подбаємо, щоб кожен штрих на надгробку мав своє значення та надовго залишався на плиті, нагадуючи про світлу пам'ять померлого.

як ми працюєм

як ми працюєм #1
як ми працюєм #2
як ми працюєм #3
як ми працюєм #4
як ми працюєм #5
як ми працюєм #6
як ми працюєм #7
  • 1Зателефонуйте нам або прийдіть до торгової точки
  • 2Проконсультуйтесь та виберіть виріб
  • 3Підпишіть договір
  • 4Внесіть завдаток
  • 5Очікуйте виготовлення памятника
  • 6Встановлення памятника
  • 7Оплатіть залишок