Граніт: якість, витонченість, довговічність

Граніт: якість, витонченість, довговічність #1

Що ми знаємо про граніт крім того, що з нього роблять пам`ятники? Звідки він береться? Яких буває кольорів? Що може його пошкодити? Читайте про це та інші особливості граніту далі.

Граніт — це одна з майже п’яти тисяч гірських порід, яка утворюється після виверження вулканів. Ці маси тверднуть протягом десятків, сотень років. Стільки проходить часу, щоб граніт отримав свій неповторний вигляд.

Вважається, що граніт — найчисленніша гірська порода в континентальній земній корі, яка виникла після тривалого застигання вулканічних мас глибоко у надрах.

Найпоширеніше забарвлення каменю світло-сіре, але також не рідко трапляються й інші кольори: жовтий, зелений, червоний і рожевий. У складі граніту, кварц майже не помітний, він міститься в структурі граніту у вигляді кристалічних гранул. Іноді ці кристалики мають блакитний відтінок, в цьому випадку і граніт має таке ж забарвлення, але найчастіше ці гранули безбарвні.

За розмірами цих кристалів, граніти бувають: дрібнозернисті, середньозернисті та грубозернисті. Дрібнозернисті найбільш затребувані, оскільки вони найбільш довговічні. Вироби з дрібнозернистого граніту служать сотні років.

Граніт дуже часто використовують для облицювальних і будівельних робіт, так як найбільш довговічних матеріалів дуже мало. Вироби з вищого сорту дрібнозернистого граніту починають руйнуватись більш ніж через 500 років. Саме тому його називають "вічним каменем".

Граніт − один з найміцніших каменів на землі. Це улюблений матеріал сучасних дизайнерів. Його дуже часто використовують при внутрішній обробці приміщень, спорудженні витончених сходів і підвіконь, створенні барних стійок і стільниць.

Граніт можна полірувати, тоді його поверхня стає зовсім гладкою та красивою. Після обробки плитам граніту надають форму, в залежності від призначення. Речовини, що містяться в граніті, надають йому товарний вигляд і відому міцність, ось чому граніт завжди буде уособленням стилю і довговічності.

Граніт дуже стійкий до фізичних впливів, до таких як стиснення, тертя, стирання. Це дуже щільний і міцний природний камінь. Граніт дуже вогнестійкий, починає змінювати свою структуру при температурі вище 600 градусів. Граніт дуже стійкий до поглинання вологи. З цих же причин, граніт добре переносить високі температури. Саме за цей комплекс заслуг граніт так часто використовується при влаштуванні набережних, портів і причалів.

Із цього витонченого каменю роблять пам'ятники та надгробні плити. Вони довго служать, адже граніт як будівельний матеріал довговічний, елегантний і стійкий до кислотних дощів, вітрів та морозів. Вироби з граніту схожі на витвори мистецтва, приклади яких можна подивитись у нашому каталозі.

Місць, де є родовища граніту, по всій планеті багато. Граніт добувають на Кавказі, Україні, Сибіру, Середній Азії, Китаї, Фінляндії, Бразилії і в безлічі інших країн. Ми у своїй роботі використовуємо граніт, який добувають в Україні.

 

як ми працюєм

як ми працюєм #1
як ми працюєм #2
як ми працюєм #3
як ми працюєм #4
як ми працюєм #5
як ми працюєм #6
як ми працюєм #7
  • 1Зателефонуйте нам або прийдіть до торгової точки
  • 2Проконсультуйтесь та виберіть виріб
  • 3Підпишіть договір
  • 4Внесіть завдаток
  • 5Очікуйте виготовлення памятника
  • 6Встановлення памятника
  • 7Оплатіть залишок