Цікаві факти про смерть

Цікаві факти про смерть #1

Ми, люди, не дуже любимо говорити про смерть. Робимо вигляд, що знаємо про неї все, але водночас і нічого. Насправді, є багато цікавих речей про смерть, про які ми навіть не здогадуємось, деякі з них кумедні, деякі несподівані.

Переодягнені покійники

На Мадагаскарі існує дивна для нас традиція – переодягати покійників. Кожні 7 років жителі острову виймають своїх рідних і близьких із склепів, що розміщені на подвір’ї, переодягають їх у новий саван під музику та просячи благословення.

День народження = день смерті

За статистикою найбільш ризикованим днем для смерті є день народження. Є два основні фактори чому. По-перше, таке безрадісне свято підсилює депресію, виникає ймовірність того, що людина зважиться на самогубство. І навпаки саме у день народження виникає багато нещасних випадків, пов’язаних із вечірками та вживанням алкоголю

Поховання в дереві

Тораджі, індонезійський народ, відомий своїм специфічним ставленням до смерті: родичі померлого святкують його пишно, запрошуючи сотні гостей. Хоч тораджійці вважають себе християнами, їх рідко ховають за християнськими традиціями, переважно тіло померлого розміщують в кам’яних ущелинах, або ж дерев’яні гроби підвішують над прірвами. Якщо ж помирає маленька дитина, у якої ще не прорізались зуби, то її ховають у дуплі великого дерева. Ваажається, що дерево полікує рану, всмоктуючи в себе тіло і душу померлої дитини.

Той, кого не можна називати

У багатьох народів є звичай не згадувати імені померлого під загрозою викликати духа чи привида. Замість первинного імені використовують якусь нейтральну характеристику чи присвоюють інше ім’я. Саме так діють в  африканському племені масаі. У деяких австралійських племен аборигенів, якщо ім’я мертвого і живого повторюється, то обов’язковим є заміна імені.

Мертвий вершник

На кінних перегонах 1923 року у Нью-Йорку в одного з жокеїв стався серцевий приступ. Несподіваний інфаркт вбив вершника, проте його кінь не здався і прибіг на фініш перший із вершником на спині. Саме цього скакуна напередодні вважали аутсайдером, букмекери приймали ставки 20:1.

Смертельний дотик

Одна із дружин тайського короля Рами V Сунандха Кумаріратана загинула у віці 19 років разом із своєю маленькою донькою. Вони пливли у човні і перекинулись. Це трапилось на очах в багатьох людей, але ніхто не допоміг. Все тому, що є закон, що забороняє під страхом смертної казні доторкатись до королівських осіб.

Шлюб з померлим

У Франції офіційно дозволено вийти заміж за покійника. Це не дає права успадковувати, проте дозволяє узаконювати дітей вагітної нареченої. Кожен такий посмертний шлюб схвалює президент країни

Труна-тубус

Американський хімік, який придумав і запатентував банку-тубус, що є упаковкою відомих чіпсів Pringles. Він настільки захоплювався своїм винаходом, що заповідав поховати його саме у такій коробці-упаковці. Саме так і зробило його нащадки.

Акуляча несправедливість

Акули в середньому з’їдають 12 людей в рік, коли люди убивають 11 417 акул  на годину.

Втрата слуху

Коли людина помирає, останнє, що вона втрачає це слух.

як ми працюєм

як ми працюєм #1
як ми працюєм #2
як ми працюєм #3
як ми працюєм #4
як ми працюєм #5
як ми працюєм #6
як ми працюєм #7
  • 1Зателефонуйте нам або прийдіть до торгової точки
  • 2Проконсультуйтесь та виберіть виріб
  • 3Підпишіть договір
  • 4Внесіть завдаток
  • 5Очікуйте виготовлення памятника
  • 6Встановлення памятника
  • 7Оплатіть залишок